speaker-info

Rinardas Goda

18 metų turintis savo verslą,  o paskutinius 4 metus mėgaujasi laisve darydamas tai, ko norisi iš tikrųjų. Išgirsite, kaip jis kūrė verslą, kuris ne įkalino, o išlaisvino. Rinardas pasidalins šia istorija, pasakodamas ją ne tik žodžiais, bet ir kūnu.

 

 

Rinardas apie savo pranešimą:

„Dauguma organizacijų šiuo metu bando priimti iššūkį, kurį joms metė beprotiškai greitai besikeičianti aplinka. Kovų dėl kompanijos efektyvumo laukas vis labiau persikelia iš materialios aplinkos į virtualią. Tai kartais kelia nerimą vyresnės kartos vadovams, nes jie nebežino, kaip kontroliuoti ir motyvuoti savo darbuotojus, kad jie nugalėtų tose kovose. Besikeičianti aplinka verčia būti ne tik efektyvia, bet ir adaptyvia, greit prisitaikančia kompanija.

Juk efektyvumas pasiekiamas gryninant bei kontroliuojant tikslus ir procesus, o adaptyvumas – laisviems žmonėms kuriant naujus kokybiškus ryšius.

Kaip suderinti organizacijoje šiuos du priešingus polius? Ar tai įmanoma? Kaip maindfulness principai padeda spręsti šią dilemą? Pranešimo metu pasidalinsiu, kokia yra mūsų organizacijos praktika“.

My Sessions