speaker-info

Jason Chan

Jason Chan – dvasinis mokytojas ir gydūnas (healer), kurio skleidžiama “Infinite Tai-Chi” energija ir mokymai pakeitė jau šimtų mokinių gyvenimus.

O tūkstančiai dvasinio tobulėjimo siekančių žmonių dalyvavo mokymuose, seminaruose ir retreat’uose UK, Airijoje, Europoje, JAV ir Tailande.

2018 metais Jason Chan lankėsi ir „Mindful Me/We“ konferencijoje.

Jason yra keturių knygų bendraautorius:

  • “The Radiant Warrior”;
  • “Seven Principles of Radiant Living”;
  • “Infinite Abundance: becoming a Spiritual Millionaire” (laimėjo 2013 Next Generation Indie Book apdovanojimą);
  • “Infinite Awakening: A Miraculous Journey for the Advanced Soul”
  • (2008 m. „Kindred Spirit“ skaitytojų Jason buvo išrinktas „Labiausiai įkvepiančiu asmeniu“).

„Kindred Spirit 21-ojo Amžiaus apdovanojimai 2008“ organizatoriai teigė:  “Jason tyliai, oriai, sąžiningai ir nenuilstamai dirba, kad padėtų kitiems rasti vidinę taiką ir pusiausvyrą”.

Daugiau nei 30 metų Jason savo gyvenimą skiria paties sukurtų „Infinite arts“ dvasinio ir fizinio tobulėjimo metodikų, kurios skatina jaunatviškumą, gyvybingumą, natūralią sveikatą, vidinę jėgą ir dvasinį augimą, vystymui.

„Žvelgiant į gyvenimą iš aukščiausio įmanomo požiūrio, galime pamatyti sąryšį tarp visko, kas vyksta gamtoje ir visatoje. Mes esame gamtos dalis, tad tie patys modeliai, ciklai, srautai, pokyčiai, gamtos įstatymai ir judėjimas daro įtaką kiekvienam iš mūsų. Iš senovės išminties šaltinių „Infinite arts“ sukūrė savo unikalų požiūrį į gyvenimą.”– Jason Chan.

Daugiau informacijos apie Jason Chan: www.lightfoundation.com ir www.TheInfiniteArts.com.

My Sessions